Başkan’ın Mesajı

BAŞKAN’IN MESAJI

Ekip Pharma olarak Ecza Depoculuğu sektöründe bir marka olmayı kaliteden ödün vermeden inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Olmazsa olmaz Prensiplerimiz Güvenilir-Şeffaf-Kaliteli-Hızlı Hizmet anlayışıdır

33 Yıllık Tecrübemiz Bilgi ve Deneyimlerimiz  ile geleceğe ışık tutmak adına 1.önceliğimiz Müşteri memnuniyeti 2.önceliğimiz Çalışan memnuniyetidir.

Küreselleşen Dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden yenilikçi çalışmalarımız ile 65 ülkede 300 den fazla Müşteriye hizmet veriyor olmanın sorumluluğunu çok iyi biliyor ve buna göre kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Başarımızda girişimci ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman Yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek toplam  2000 m² kapalı alanda hizmet veriyor olmak en önemli faktörlerdir.

Ekip Pharma olarak projelerimizdeki hedefimiz, insan sağlığı için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve Ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yerine getirmektir.

İlaç Sektöründe bir marka haline gelen projelerimize yenilerini ekleyerek uzun vadeli iş planları ile rekabette geleceğe kalabilmek ve daha iyi hizmet verebilmeyi hedefliyoruz.

Uluslararası başarımızı sürdürüyor ve ilkelerimizden sapmadan Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin haklı onurunu yaşıyoruz.

 

“Birlikte El Ele Geleceğe”

 

Mustafa Kemal Sevimli

Genel Müdür