درباره ما

شرکت پخش دارویی اکیپ در سال 2012 تاسیس گردید. اگرچه هدف اولیه در هنگام تاسیس، تامین و پخش دارو برای داروخانه های داخل کشور ترکیه بود، امادر یکسال گذشته با به روی کار آمدن تیم مدیریت جدید، این شرکت توانسته است در عرصه صادرات نیز جایگاه خود را تثبیت نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن60 کارمند با تجربه در پی ارائه خدمات مطمئن، دوستانه و صمیمی به مشتریان خود می باشد.

به عنوان شرکت اکیپ مهمترین هدف ما، عمل به وعده هایمان و جلب اعتمادمشتریان است.علی الخصوص تیم مدیریت سالهای طولانی است که مشغول به خدمت و هدایت صنعت پخش و انبارداری دارو می باشد.

از دیگر عناصر بنیادی و غیر قابل چشم پوشی شرکت ما شفافیت است. ما به عنوان شرکت اکیپ  دارای یک رابطه شفاف  با تمام شرکتهایی که با ما همکاری و رابطه تجاری دارند می باشیم.از27  ماه می 2015 از شرکت با مسئولیت محدود، به شرکت سهامی خاص تبدیل شده ایم و بدین شکل شرکتی با ثبات تر و نهادینه تر از قبل پی ریزی شده است .

شرکت اکیپ به 20 کشور جهان به خصوص آذربایجان، گرجستان، یمن، سنگاپور و لیبی دارای صادرات موفقیت آمیز دارو و تجهیزات پزشکی می باشد.

به عنوان شرکت اکیپ با شرکتهای پیشرو در صنعت دارویی، دارای رابطه تجاری و همکاری نزدیک بوده وداروهارا با سرعت و کیفیت بالا تامین نموده و با همان سرعت وکیفیت به دست مشتریان خود می رسانیم.

به عنوان شرکت دارویی اکیپ بااتکا بر قدرت 30 سال تجربه خود در صنعت دارو و با مشارکت شما: “همگی دست در دست هم به سوی آینده”

چشم انداز ما

تعیین شرایط تجاری داروسازان یکی از ذینفعان مهم از مسئله مواد مخدر در درک که این تیم باید حق اظهارنظر در انبار داروسازی به بهره برداری قرار داده شده است.

دستاوردهای ما با هم با بنیانگذار شرکت با قدرت به فاش کردن عواملی که عمل به منعکس کننده داروساز ما درخواست نظر به دست آورد، به یک سرویس پویا و موثر است. در راستای اهداف توسعه پایدار ما تعیین کرده اند و سیاست های روشن به دنبال خواهد داشت.
اصل اساسی ما؛ علاوه بر داروساز با توجه به کار ما خواهد شد در داروخانه ها و داروسازان داروخانه ما و محصولات دیگر برای به دست آوردن به فروش می رسد، در حالی که مواد مخدر است که ارزش به موقع و استراتژیک و تحقق

مأموریت ما

در این ماموریت ما تعیین کرده اند قاب. نام تجاری ایجاد ارزش و نهادینه، رضایت داروساز ما، رقابت، کاهش هزینه های خرید و به منعکس کننده ارزش افزوده داروسازان ما برای به دست آوردن بینش اساسی ما است.
عناصر اساسی چشم انداز آینده ما؛ کشور ما کوتاه و قبل از خدمات ما با برنامه ریزی بلند مدت ما بعد از آن در سومین استان در حال حاضر در سراسر کشور، یک انبار داروخانه در فرایند نهادینه، با توجه به اهمیت ارائه خدمات با کارکنان واجد شرایط آن اقدامات مناسب در داروخانه ها با دستاوردهای به حقوق توزیع در محصولات غیر مواد مخدر به دست آورد برای افزایش تنوع محصول، یک ساختمان تجاری در بخش دارویی ضروری است برای باز کردن راه برای داروسازان ما یک صدای در بخش

خط مشی کیفیت ما

– با توجه به نیازهای مشتری، مشتری گرا، با کیفیت و توسعه راه حل های نرم افزار نوآورانه و پشتیبانی
– مفتخر است که بخشی از کارکنان، که منجر به یک شرکت
– ساختار فرآیندهای ما در خط با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی حرکت می کند، به بالاترین سطح از ابزار بهره وری و فن آوری برای حمایت و خدمت به
– با سیستماتیک اندازه گیری عملکرد فرایند ما، ارائه ورودی به بهبود مستمر
– تمرکز بر نیازهای مشتریان ما، رضایت رویکرد مدیریت نمایشگاه که در بالاترین سطح است
– ایجاد روابط دو جانبه سودمند با تامین کنندگان خود و پیمانکاران و حفظخدمات مافروش بین المللی، مناقصه های بین المللی

فروش بین المللی

شرکت ما این است قابل اعتماد و شناخته شده محصولات، نصب شده، محصولات پزشکی و مواد مخدر، پزشکی، آرایشی، محصولات ارتوپدی و مکمل های غذایی از آفریقا به آسیا، به فروش می رساند در بسیاری از کشورها.

مناقصه های بین المللی

شرکت ما شرکت در مناقصه های بین المللی برگزار شد تعدادی از کشورها در حراج در کشورهای خاورمیانه و منطقه شمال آفریقا برگزار شد، این مزایده توسط وزارتخانه های بهداشت سازمان یافته است.

چرا تیم انبار دارویی

تجربه
اعتماد
پشتیبانی
گارانتی
کیفیت

محصولات

داروها

ürün-21

“کیفیت در بهداشت و درمان” با هدف کیفیت بالا و محصولات قابل اعتماد برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان، ما ارائه چارچوبی برای تمام قوانین

محصولات OTC

ürün-3

OTC (در مقابله با TEH) محصولات OTC، زندگی روزمره مردم ما و عرضه محصولات با کیفیت در همکاری با شرکت های ملی و بین المللی، ما کمک به بهبود بیشتر سلامت و رفاه.

محصولات پزشکی

ürün-4

سلامت خود را، درمان شما و شما نیاز به ایجاد تمام دستگاه های پزشکی ارائه شده برای رفع نیازهای مراقبت از بیمار.

محصولات آرایشی و بهداشتی

ürün-5

آرایشی و بهداشتی، بر اساس نیازهای بخشی در لوازم آرایشی پ è و محصولات عطر، ما متوجه است که تهیه و توزیع مارک های ملی و بین المللی است.

گالری ما

تماسآدرس: Ostim Mahallesi. 1148. Sokak No : 32 / C-3
06374 Yenimahalle / Ankara : +90 312 473 73 13 – Fax : +90 312 473 73نمایش نقشه

Copyrights 2015, Ekip Pharma. All rights reserved.