Birlikte el ele geleceğe...

İlaç konusunun en önemli paydaşlarından biri olan eczacıların da ticari koşulların belirlenmesinde söz sahibi olması gerektiği düşüncesinden hareketle Ekip Ecza Deposu faaliyete geçirilmiştir.

İletişime Geçin

Ürünler

Tıbbi İlaçlar
Tıbbi İlaçlar

Sağlıkta Kalite” misyonu ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kalitede ve güvenilir ürünleri, tüm yasal mevzuatlar çerçevesinde sunuyoruz.

OTC Ürünleri
OTC Ürünleri

OTC (Over teh Counter) reçetesiz satılan ürünleri ulusal ve uluslararası firmalarla işbirliği yaparak sağlık ve zindeliği arttıran ürünlerin teminine katkı sağlıyoruz.

Tıbbi Sarf Malzemeleri
Tıbbi Sarf Malzemeleri

Sağlığınız, tedaviniz ve hasta bakımı yapabilmeniz için gereksinim tüm tıbbi cihazlar ve sarf malzeme ihtiyaçların karşılanması sağlanır.

Kozmetik Ürünler
Kozmetik Ürünler

Kozmetik, dermo kozmetik ve ıtriyat ürünleri konusunda sektörel ihtiyaçlara göre, ulusal ve uluslararası markaların tedariki ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Besin Takviyeleri
Besin Takviyeleri

Portföyümüzde yerli veya ithal gıda takviyeleri bulunan ve günümüzde hızlı ve aktif günlük yaşam nedeniyle gıda takviyeleri rutin olarak kullanılmaktadır.

Galenik Ürünler
Galenik Ürünler

Ekip  Pharma, kendi fabrikalarında ürettiği  galenik  malzemelerini,  ihtiyaca  ve istenilen markaya göre üretmekte ve dünya pazarına sunmaktadır.

Kısaca

Ekip Pharma;    ilaçların    tedarik    edilmesinden    sunulmasına kadar  geçen  sürecin  her  aşamasında  karşılıklı  güven  ve  şeffaflık ilkelerine    dayanarak    ticari    ilişkilerini    sürdürmekte    ve    bunun yanısıra   gerçekleştirdiği   yeni   yatırımlarla   dünya   pazarında   adını duyurmaktadır.

Benzer  çalışmalar  yapan  firmalar  arasında  uluslararası  düzeyde adını duyuran ve son yıllarda ön plana çıkan firmamız, bu bağlamda, ülkemizi de başarıyla temsil etmenin haklı onurunu yaşamaktadır.

Başarımızın  arkasındaki  en  büyük  sır  “işimizi  aşk  ile  yapıyor” olmamızdır.

 

“Birlikte elele geleceğe”

Kısaca

Neden bizi seçmelisiniz?

Etkin Strateji

Uluslararası standartlardan ödün vermeden, yüksek kaliteli ürünü optimum maliyetle temin etmek ve kusursuz bir lojistik ile hızla ulaştırmak için çalışırız.

Sistemli Çalışma

Sistemin aksaksız hizmet verebilmesi için ileriye dönük öncü uygulamalarımız ile performans ölçümleri yapıyoruz. Hep rekor yeniliyoruz.

Birebir Destek

Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle uzun soluklu sürdürülebilir bir ilişki kuruyoruz. İngilizceden Çinceye pek çok dile hakim ekiple, hızlı ve güvenilir sonuca odaklanıyoruz.

Ecza Deposu Ekip Pharma

Sayılarla Büyüyoruz, Güveninizle Güçleniyoruz

0+

Yıllık Tecrübe

0

Ülkede Faaliyet

0+

Müşteri Portfoyü

%0

Müşteri Memnuniyeti

DETAYLI BİLGİ
Çalışılan
Ülkeler
Türkiye Bayrağı
Azerbeycan Bayrağı
Amerika Bayrağı
İngiltere Bayrağı
Brezilya Bayrağı
Irak Bayrağı
Filistin Bayrağı
Şili Bayrağı
Rusya Bayrağı
Marsal Bayrağı
Libya Bayrağı
Etiyopya Bayrağı
Somali Bayrağı

İş Planı Danışmanlığında Küresel Bilgimize Güvenin.

BİZ SİZE ULAŞALIM!
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}
{{ getError('captcha_contact') }}