• Ostim Mahallesi, 1148 Sokak, 32/C-3 06374,
    Yenimahalle/Ankara/TÜRKİYE
  • Pazartesi - Cuma 08.30 - 18.30
  • Tedarikçi Giriş
  • İngilizce

Başkanın Mesajı

Ekip Pharma, 35 yıllık sektör tecrübesiyle alanında önemli faaliyetlerde bulunan ve çalışma etiğinde insan sağlığını merkeze alan köklü bir markadır.

Firmamız, 77 ülkeye dağılan 410’den fazla müşteri ağına yüksek kalitede hizmet vermeyi görev edinmiş ve çalışmalarını büyük bir disiplin içinde sürdürmektedir.

Ekip Pharma yalnızca ülkemizde değil tüm dünya genelinde; güven, kalite ve uygun fiyat ilkeleri çerçevesinde en iyi hizmeti sunmaya gayret etmektedir.

İlaç - tıbbi ürün - medikal - besin takviyeleri ve kozmetiğe kadar geniş ürün yelpazemiz ve üst düzey fiziki depolama koşullarımız ile ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ekip Pharma ilaçların tedarik edilmesinden sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında karşılıklı güven ve şeffaflık ilkelerine dayanarak ticari ilişkilerini sürdürmekte ve bunun yanısıra gerçekleştirdiği yeni yatırımlarla dünya pazarında adını duyurmaktadır.

Benzer çalışmalar yapan firmalar arasında uluslararası düzeyde adını duyuran ve son yıllarda ön plana çıkan firmamız, bu bağlamda, ülkemizi de başarıyla temsil etmenin haklı onurunu yaşamaktadır.

Başarımızın arkasındaki en büyük sır “işimizi aşk ile yapıyor” olmamızdır.

“Birlikte el ele geleceğe”

resim
İlaçlar
Başkanın fotoğrafı